Jednoduché půjčky

Čtěte naše články a zjistíte, že není složité se vyznat na finančním trhu.

Nebankovní půjčky online? Rychle a ihned na účtu

Potřebujete rychle půjčku, ale nemůžete nebo nechcete o ni požádat v bance? Pak si stačí sednout v pohodlí ke svému počítači nebo notebooku a sjednat si půjčku přes internet. Při troše pečlivosti ji můžete dokonce získat i za lepších podmínek než v řadě bank.

Nebankovní půjčky online jsou vhodným řešením, když potřebujete peníze rychle. Úvěrové společnosti většinou nijak neprověřují vaši minulost, nepožadují doložení příjmů nebo ručitele, což celý proces notně urychluje. Nemusíte navíc nikam chodit, jejich zástupce naopak přijede za vámi. Solidnější poskytovatelé na rozdíl od bank ani neúčtují žádný poplatek předem za posouzení vaší žádosti.

Nebankovní půjčky online mají zkrátka řadu výhod – tedy pokud víte, kde o ně požádat. Tento trh je samozřejmě velmi atraktivní pro spousty podvodníků a společností s nekalými úmysly. Proto se vyplatí posedět v křesle o chvilku déle a získat informace o každé nabídce, která vás zaujala. Seriózností poskytovatele si musíte být stoprocentně jisti. Jako reference vám mohou posloužit různé žebříčky specializovaných webů nebo spotřebitelských sdružení. V roce 2013 například analyzovalo trh nebankovních půjček Evropské sdružení pro podporu práv spotřebitelů Umbrella a za nejvýhodnější půjčku vyhlásilo Hypopůjčku od společnosti TGI Money a.s.

Hypopůjčka má skutečně několik předností – jednak velmi nízký úrok a RPSN, jednak rychlost vyřízení bez poplatku předem. Zažádat o ni můžete vyplněním stručného formuláře a do 24 hodin se dozvíte, jestli vám byl úvěr předběžně schválen. Navíc má až dvacetiletou délku splatnosti, což umožňuje výrazně snížit výši měsíční splátky. Proto se tato tzv. americká hypotéka hodí třeba i ke konsolidaci půjček bez registru. Mezi nebankovními online půjčkami skutečně jen těžko seženete výhodnější půjčku a i my ji můžeme prohlásit za náš soukromý tip pro vás.

Sdílej s přáteli!