Jednoduché půjčky

Čtěte naše články a zjistíte, že není složité se vyznat na finančním trhu.

Konsolidace vám usnadní život s půjčkou

Sjednali jste si v minulosti více půjček a teď nestíháte splácet? Zdá se vám, že je těch splátek nějak moc a vy ztrácíte přehled? Anebo chcete ušetřit? Začněte uvažovat o konsolidaci půjček!

Co to je konsolidace? Za cizím názvem skrývá poměrně jednoduchá věc – sloučení více půjček do jedné. Můžete takto sloučit veškeré své úvěry, kreditní karty i kontokorenty do jedné, výhodnější půjčky. Z toho plynou jasné výhody: jednak snížíte nadměrné výdaje vašeho rodinného rozpočtu a navíc získáte lepší přehled o svých závazcích. Novou půjčku si pak navíc můžete upravit dle svých vlastních potřeb.

Konsolidaci půjček v dnešní době provádí celá řada bankovních i nebankovních institucí. Skvělým řešením je Hypopůjčka od společnosti TGI Money a.s. Jedná se o americkou nebankovní hypotéku od prověřené společnosti, se kterou získáte výhodnější úroky a výrazně nižší splátky. Navíc ušetříte spoustu peněz na poplatcích, které byste jinak platili za každý úvěr. Každý měsíc tak můžete uspořit i několik tisíc korun! Hypopůjčku získáte bez doložení příjmů a bez registru. Šanci na lepší půjčku tak mají i ti, které odmítla banka kvůli záznamu v registru dlužníků.

Nebojte se změny! Konsolidace půjček vám může pomoci a ulehčit život. Jedna splátka znamená méně starostí. Máte dobrý přehled o svých závazcích a staráte se jen o jednu půjčku. Dobře si ovšem vyberte poskytovatele konsolidace. Zaměřte se na to, jak dlouho budete nový úvěr splácet, a s jakými úroky a poplatky. Jinými slovy, vyberte si skutečně výhodný produkt! Tento požadavek Hypopůjčka bez debat splňuje. Díky výhodným úrokovým podmínkám se stala vítězem testu nebankovních půjček, které předloni uskutečnilo Evropské sdružení pro ochranu práv spotřebitelů.

O Hypopůjčku můžete zažádat online. Společnost TGI Money a.s. za vás zdarma vyřídí splacení všech vašich půjček u jiných finančních institucí.

Sdílej s přáteli!